Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnými zákony ČR a Eurounie, případně jiných států.

Na zakoupené zboží poskytujeme záruku dle platných podmínek ČR, na zboží označené jako „použité“ a na bazarové zboží (sekce bazar) záruku NEPOSKYTUJEME.

Veškeré zakoupené zboží múže kupující vrátit do 7mi dnů od doručení v neporušeném stavu.

Nakupuje se velice snadno, nepožadujeme od kupujícího registraci v systému a následné přihlášení. Lze uskutečnit takzvaný „rychlý nákup“ kdy kupující zadává základní kontaktní údaje pro účely doručení zboží případně pro ověření či upřesnění objednávky.

V případě Vaší plné registrace do systému máte následně možnost statistického přehledu, možnost získání slevových kuponů a podobně.

Získané údaje o kupujícím neposkytujeme osobám třetím, vyjímkou je pouze přepravce zásilky a tyto údaje vedeme v naší evidenci jen do doby uplynutí záruční lhůty.

V současné době posíláme zboží poštou na dobírku. Zboží nad 15 kg. posíláme po vzájemné dohodě sběrnou (kurýrní) službou.

Nejsme plátci DPH a ceny produktů uvedené v katalogu jsou koncové pro provozovnu Jizerní Vtelno v případě osobního převzetí, jinak je k cenám přičten patřičný poplatek za doručení a případné doběrečné. Lze se domluvit i na osobním předání zakoupeného produktu. Až na vyjímky neúčtujeme tzv. balné. Vše je uvedeno v popisech produktů.

Posíláme formou cenného balíku na dobírku nebo kurýrní službou. Ceny se liší dle váhy a rozměrů zásilky.

Doprava/zasílání a platby

Nejsme plátci DPH a ceny produktů uvedené v katalogu jsou koncové pro provozovnu Jizerní Vtelno v případě osobního převzetí, jinak je k cenám přičten patřičný poplatek za doručení. Lze se domluvit i na osobním předání zakoupeného produktu. Až na vyjímky neúčtujeme tzv. balné.

Posíláme formou cenného balíku na dobírku nebo kurýrní/sběrnou službou. Ceny se liší dle váhy a rozměrů zásilky.